Rehberiniz-Başarıya yürüyenler belli oldu

iyimeslek.com ailesi olarak “Başarıya yürüyenler belli oldu” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Başarıya yürüyenler belli oldu

Capital Dergisi ve Johnnie Walker’ın birlikte gerçekleştirdiği Başarıya Yürüyenler yarışmasında birinciliğini Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu kazandı. Yarışmada BTA Catering (TAV) Genel Müdürü Sadettin Cesur ikinci oldu.

Mondi Endüstriyel Torba Türkiye Genel Müdürü Kaan Özkan ve Limak İnternational Hotel&Resorts Hotel Genel Müdürü Kaan Kavaloğlu yarışmada üçüncülüğü paylaştılar. 40 yaşın altındaki genel müdürlerin katıldığı yarışma, Türkiye’deki profesyonel yöneticileri öne çıkarmayı ve ödüllendirmeyi amaçlıyor. Bu yıl 6. kez düzenlenen yarışmada www.basariyayuruyenler.com sitesi üzerinden gerçekleşen oylamanın ardından, 25 başarılı genel müdür, iş ve akademi dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirildi ve dereceye girenler açıklandı. Yarışmanın birincisini İskoçya’da John Walker’ın hikayesinin izini sürme şansını yakalayacak. Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu 3 günlük özel bir gezi ile Johnnie Walker’ın ana vatanı olan İskoçya’yı ziyaret ederek John Walker’ın 1820 yılında en mükemmel viskiye ulaşma amacı ile çıktığı ve günümüze kadar süren yolculuğa ve viski üretimine tanık olacak.

Kaynak: http://www.yenibiris.com/HurriyetIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir