Rehberiniz-Bavul toplama sanatı !

iyimeslek.com ailesi olarak “Bavul toplama sanatı !” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Bavul toplama sanatı !

Seyahatlerde pek çok kadının ve dolayısıyla yanındaki erkeğin en büyük sorunlarından biri, kocaman bavulla yola çıkıp, kıyafetlerin çoğunu giymeden geri dönmek. Bu alışkanlıktan kurtulmak isteyenler için önerilerimiz var..

1- Yakında bir haftalık tatile çıkıyorum ve boşu boşuna fazla eşya taşımak istemiyorum. Sizce bir haftalık yaz tatili için neler götürmek akıllıca olacaktır? (Oya S. – İstanbul)

– Seyahate götüreceklerinize karar verirken göz önünde tutmanız gereken en önemli kriter, rahatlık. Bu nedenle şık olacağım diye rahatsız kıyafetler götürmekten kaçının. Götüreceğiniz kıyafetlerin renk uyumu da önemli. Yaz günleri için beyaz, bej ve paste

2- Seyahate götürdüğüm kıyafetlerde nelere dikkat etmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum. (Esra Z. – İzmir)

3- Ailece tatile çıkacağız. Biri yedi, diğeri dört yaşında olmak üzere iki çocuğum var. Çocuklarla seyahate çıkarken mutlaka bir şey eksik kalıyor. Sizce nelere dikkat etmek gerek? (Oylum M. – Ankara)

4- Modayı yakından takip ediyorum. Tatile gittiğimde hoş giyinmek istiyorum ama her şeyi götüremediğim için yeterince şık değilmişim gibi geliyor. Bu konuda ne yapmam gerek? (Ebru T. – İstanbul)

Yazar: Esra Çoruh

Kaynak: http://SABAH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir