DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ SEVİYE-4

DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ SEVİYE-4 MYK
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ SEVİYE-4 MYK
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ SEVİYE-4 Ulusal Yeterliliği 5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan “Mesleki Yeterlilik, Sınav ve Belgelendirme Yönetmeliği” hükümlerine göre hazırlanmıştır.
Değişik formatlarda indirebileceğiniz dokümanlarda aşağıdaki soruların cevaplarını bulabileceksiniz.
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ yeterliliğinin amacı nedir?
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ yeterliliğine kaynak teşkil eden meslek standardı, meslek standardı birimleri/görevleri veya yeterlilik birimleri nelerdir?

DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ yeterlilik sınavına giriş için aranan şartları nelerdir?
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ yeterliliğinin öğrenme çıktıları ve başarım ölçütleri nelerdir?
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ yeterliliğin kazanılmasında uygulanacak ölçme, değerlendirme ve değerlendirici ölçütleri nelerdir?
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ yeterlilik belgesinin geçerlilik süresi, yenilenme şartları, belge sahibinin gözetimine ilişkin şartları nelerdir?
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir?
DOĞAL GAZ ALTYAPI YAPIM KONTROL PERSONELİ yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir? yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir