Dava Takip Memuru ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Dava Takip Memuru ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Dava Takip Memuru

: YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI
: DİĞER YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI
: İDARİ ALANLARDAKİ YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI
: Hukuk ve hukuk ile ilgili işlerdeki yardımcı profesyonel meslek mensupları
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : Önlisans
:
Hukuk müşavirleri ve avukatların talimatı ile dava ve icra dosyalarını kontrol eden, gerektiğinde haciz, tespit ve keşiflere iştirak eden, ara kararların gereğini ve icra işlemlerini yapan, gerekli masrafları makbuz karşılığında yatıran kişidir.

:

Dava Takip Memuru, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: a) Hukuk müşavirleri ve avukatların talimatı ile dava ve icra dosyalarını kontrol etmek, sonucunu avukata bildirmek,

Gerektiğinde haciz, tespit ve keşiflere iştirak etmek,
Hukuk müşavirleri ve avukatların talimatı üzerine ara kararları gereğini ve icra işlemlerini yapmak, gerekli masrafları makbuz karşılığında yatırmak ve sonucundan bilgi vermek, d) Gerektiğinde kayıt, yazı ve sevk işlerine yardım etmek. vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Dava Takip Memuru olabilir,
Dava Takip Memuru mesleğinin zorlukları,
Dava Takip Memuru nerelerde çalışabilir,
Dava Takip Memuru mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Dava Takip Memuru nedir,
Dava Takip Memuru ne iş yapar,
Dava Takip Memuru nasıl olunur,
Dava Takip Memuru maaşı,
Dava Takip Memuru çalışma koşulları,
Dava Takip Memuru meslek tanımı,
Dava Takip Memuru görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Dava Takip Memuru ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Dantel Dokuyucu (Otomatik Tezgah) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Dava Vekili ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • dava takip memuru maas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir