Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri

: TESİS VE MAKİNE OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI
: MAKİNE OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI
: MONTAJCILAR
: Mekanik makine montajcıları
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim
:
Bu grup, bu ünite grubundan önce sınıflandırılmamış, özel tip sınai makinelerin ve diğer mekanik cihazların birleştirilmesi, alıştırılması ve montajında görev yapan başka yerde sınıflandırılmamış diğer makine alıştırıcı-montörlerini yapan kişilerdir.

:

Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak

Özel tip sınai makinelerin ve diğer mekanik cihazların birleştirilmesi, alıştırılması ve montajında görev yapmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri olabilir,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri mesleğinin zorlukları,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri nerelerde çalışabilir,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri nedir,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri ne iş yapar,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri nasıl olunur,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri maaşı,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri çalışma koşulları,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri meslek tanımı,
Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Diğer Makine Alıştırıcı-Montörleri ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Diğer Makine Alıştırıcı- Montörleri (Elektrikli Aletler Hariç) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Diğer Makine Dairesi Mürettebatı ve Ateşçileri ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir