Diğer Modelciler ve Biçiciler ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Diğer Modelciler ve Biçiciler ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Diğer Modelciler ve Biçiciler

: SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR
: DİĞER SANATKÂRLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR
: TEKSTİL VE GİYİM EŞYASI İLE İLGİLİ MESLEKLERDE ÇALIŞANLAR
: Kumaş, deri vb. Kalıp yapımcıları ve kesimcileri
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim
:
Bu grup, sutyen, mayo ve döşeme imalatında kullanılan kauçukları falçata, özel bıçak veya elektrikli testere ile kesen, çarşaf, yatak ve şemsiye imalinde malzeme işaretçileri ve biçicileri gibi başka yerde sınıflandırılmamış mensucat mamulleri, deri giyim eşyası ve eldiven patronu hazırlayıcılarını, işaretçilerini, makastarlarını ve biçicilerini kapsayan kişilerdir.

:

Diğer Modelciler ve Biçiciler işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak

Sutyen, mayo ve döşeme imalatında kullanılan kauçukları falçata, özel bıçak veya elektrikli testere ile kesmek, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Diğer Modelciler ve Biçiciler olabilir,
Diğer Modelciler ve Biçiciler mesleğinin zorlukları,
Diğer Modelciler ve Biçiciler nerelerde çalışabilir,
Diğer Modelciler ve Biçiciler mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Diğer Modelciler ve Biçiciler nedir,
Diğer Modelciler ve Biçiciler ne iş yapar,
Diğer Modelciler ve Biçiciler nasıl olunur,
Diğer Modelciler ve Biçiciler maaşı,
Diğer Modelciler ve Biçiciler çalışma koşulları,
Diğer Modelciler ve Biçiciler meslek tanımı,
Diğer Modelciler ve Biçiciler görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Diğer Modelciler ve Biçiciler ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Diğer Mobilyacılar ve İlgili İşçiler ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Diğer Motorlu Araç Sürücüleri ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir