Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler

: YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI
: FİZİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI
: FİZİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ TEKNİKERLERİ VE TEKNİSYENLERİ
: Maden ve metalurji teknikerleri ve teknisyenleri
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
:
-Kaybolan teçhizatı kuyudan çıkaran ve akışa yada sondaj çalışmalarına engel teşkil eden tıkanıklıkları gidermek üzere özel metotlar bulan ve uygulayan, arz tabakalarının verim derecesini tayin etmek üzere özel kontrol teçhizatı kullanan, patlayıcı maddelerden faydalanarak petrol kuyularını harekete geçiren yada petrol kuyularının verimini artıranlar gibi başka yerde sınıflandırılmamış kişilerdir.

:

Diğer Sondajcılar ve İlgili İşçiler işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak

Kaybolan teçhizatı kuyudan çıkarmak ve akışa yada sondaj çalışmalarına engel teşkil eden tıkanıklıkları gidermek üzere özel metotlar bulmak ve uygulamak,
Arz tabakalarının verim derecesini tayin etmek üzere özel kontrol teçhizatı kullanmak,
Patlayıcı maddelerden faydalanarak petrol kuyularını harekete geçirmek yada petrol kuyularının verimini artırmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler olabilir,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler mesleğinin zorlukları,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler nerelerde çalışabilir,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler nedir,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler ne iş yapar,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler nasıl olunur,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler maaşı,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler çalışma koşulları,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler meslek tanımı,
Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Diğer Sondajcılar ve ilgili işçiler ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Diğer Sokak Satıcıları/İşportacılar (Gıda) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Diğer Sosyal İşlerde Çalışanlar ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir