Havuz Görevlisi ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Havuz Görevlisi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Havuz Görevlisi

: HİZMET VE SATIŞ ELEMANLARI
:
: SEYAHATLERDE HİZMET VEREN ELEMANLAR VE İLGİLİ ÇALIŞANLAR
: Ev ve benzeri yerlerde hizmet veren elemanlar
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim
:
-Yüzme havuzu ve duşlarda kullanılan suyun ısıtılmasını, temizlenmesini ve bakımını yapan/ yaptıran kişidir.

:

-III. GÖREV VE İŞLEMLER :Havuz Görevlisi, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:a. Yüzme havuzunun şebeke suyu ile doldurulmasını sağlamak, b. Havuz suyunun genel temizliğini ve dip temizliğini yapmak, c. Havuz suyu klor değeri ve ph değerinin belirlenmiş oranlarda olmasını sağlamak, d. Yüzme havuzu suyunun ısıtılması gerektiğinde eşanjör sistemi ile ısıtılmasını sağlamak,e. Havuz suyunun emilmesi ile tortu ve kirlerin temizlenmesi işlemlerini yapmak, f. Havuz suyu sirkülasyon işlemlerini yapmak, g. Havuz suyunu otomatik kontrol sisteminden takip etmek,h. Tesislerdeki yüzme havuzunun genel bakımını yapmak/yaptırmak, i. Havuz duşlarında kullanılan suyun güneş enerjisi vb. sistemi ile ısıtılmasını sağlamak, oluşan arıza ve bakımları yapmak,j. Çalışma alanının temizlik ve düzenini sağlamak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Havuz Görevlisi olabilir,
Havuz Görevlisi mesleğinin zorlukları,
Havuz Görevlisi nerelerde çalışabilir,
Havuz Görevlisi mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Havuz Görevlisi nedir,
Havuz Görevlisi ne iş yapar,
Havuz Görevlisi nasıl olunur,
Havuz Görevlisi maaşı,
Havuz Görevlisi çalışma koşulları,
Havuz Görevlisi meslek tanımı,
Havuz Görevlisi görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Havuz Görevlisi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Havalı Korna İmal İşçisi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Havuz Operatörü (Kanal ve Liman) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • havuz görevlisi maaşı

“Havuz Görevlisi ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir