Malzemeci (Spor) ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Malzemeci (Spor) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Malzemeci (Spor)

: YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI
: DİĞER YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI
: GÜZEL SANATLAR, EĞLENCE VE SPOR İLE İLGİLİ YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI
: Atletler, sporcular ve ilgili meslek mensupları
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : Önlisans
:
Görev yaptığı spor takımının her türlü malzeme ihtiyacının tespit edilmesi, bunların temin edilmesi, malzemelerin muhafaza edilmesi, antrenman ve müsabakalarda ihtiyaç olan malzemelerin kullanıma hazır hale getirilmesi, kirlenen malzemelerin temizlenmesini sağlayan kişidir.

:

Malzemeci (Spor), işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak

Görev yaptığı spor takımının ihtiyacı olabilecek her türlü malzemenin tespitini yapmak,
Tespit edilen malzemelerden yeterli miktarda alınmasını sağlamak,
Alınan malzemeleri kontrol ederek teslim almak
Sorumluluğundaki malzemelerin en uygun koşullarda muhafazasını sağlamak
Takımla beraber antrenmanlara, kamp çalışmalarına, her türlü müsabakalara katılarak takımın ihtiyacı olabilecek malzemelerin temin edilmesini ve gidilen yere taşınmasını sağlamak
Sporcuların ve teknik ekibin antrenman ve müsabakalarda ihtiyacı olan malzemeleri kullanıma hazır hale getirmek, sporcuların kullanacağı takım kıyafetlerini ve ayakkabıları ve diğer malzemeleri kişilerin bedenlerine, oyun numaralarına göre teslim etmek,
Antrenman ve müsabakalarda kirlenen giysileri teknik ekip ve sporculardan teslim almak, temizlenerek, ütülenerek tekrar kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamak,
İhtiyaç olan malzemelerin stok kontrollerini yapmak, kullanılamayacak durumda olan, azalan malzemeleri tespit ederek, temin etmek yada edilmesini sağlamak, i) Meslek alanı ile ilgili gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Malzemeci (Spor) olabilir,
Malzemeci (Spor) mesleğinin zorlukları,
Malzemeci (Spor) nerelerde çalışabilir,
Malzemeci (Spor) mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Malzemeci (Spor) nedir,
Malzemeci (Spor) ne iş yapar,
Malzemeci (Spor) nasıl olunur,
Malzemeci (Spor) maaşı,
Malzemeci (Spor) çalışma koşulları,
Malzemeci (Spor) meslek tanımı,
Malzemeci (Spor) görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Malzemeci (Spor) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Malzeme ve Üretim Teknolojisi Öğretim Üyesi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Manav ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir