Memur (Okul) ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Memur (Okul) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Memur (Okul)

: BÜRO VE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE ÇALIŞAN ELEMANLAR
: BÜRO ELEMANLARI
: DİĞER BÜRO ELEMANLARI
: Diğer büro elemanları
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
:
Okullarında, personelin özlük dosyalarını tutan, okulla ilgili mali işleri izleyen ve gerekli işlemlerini yapan, okulun arşiv işlerini düzenleyen kişidir.

:

Memur (Okul), işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak

Müdür veya müdür yardımcıları tarafından kendisine verilen yazışmaları yürütmek,
Gelen-giden yazılarla ilgili dosya ve defterleri tutmak,
Yazışmaların asıl veya örneklerini dosyalayarak saklamak ve gerekenlere cevap hazırlamak, d) Kendisine teslim edilen gizli ya da şahıslarla ilgili yazıların gizlilik içinde saklanmasını sağlamak
Okulda görevli personelin özlük dosyalarını tutmak, bunlarla ilgili değişikleri dosyalara işlemek
Okulun arşiv işlerini düzenlemek,
Kurum personeline ait aylık, ücret, sosyal yardım, yolluk, sağlık ve benzeri özlük haklarının zamanında ödenmesini sağlamak, bunlarla ilgili belgeleri dosyalamak,
Okulla ilgili malî işleri izlemek, gerekli iş ve işlemleri yapmak ve bunlarla ilgili yazı, belge, defter ve dosyaları düzenleyerek saklamak, i) Büro işleri ile ilgili olarak okul yönetimince kendisine verilen diğer görevleri yapmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Memur (Okul) olabilir,
Memur (Okul) mesleğinin zorlukları,
Memur (Okul) nerelerde çalışabilir,
Memur (Okul) mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Memur (Okul) nedir,
Memur (Okul) ne iş yapar,
Memur (Okul) nasıl olunur,
Memur (Okul) maaşı,
Memur (Okul) çalışma koşulları,
Memur (Okul) meslek tanımı,
Memur (Okul) görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Memur (Okul) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Melanjörcü (Bisküvi) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Menejer (Spor) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir