Ordino Memuru ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Ordino Memuru ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Ordino Memuru

: BÜRO VE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE ÇALIŞAN ELEMANLAR
: BÜRO ELEMANLARI
: MALZEME KAYITLARI VE TAŞIMACILIK İLE İLGİLİ BÜRO ELEMANLARI
: Taşımacılık ile ilgili büro elemanları
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
:
Güverte enspektörlüğü kontrolünde gemilerin günlük sefer ordinolarını hazırlayan, arıza, bakım, ek sefer vb. durumlarda ordinoyu seferleri aksatmayacak şekilde yenileyen kişidir.

:

Ordino Memuru, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: a) Güverte enspektörlüğü kontrolünde gemilerin günlük sefer ordinolarını hazırlamak,

Gemilerin arızalanmaları durumunda ordinoyu revize etmek,
Seferlerin aksamalarını önleyecek tedbirler almak
Planlı ve günlük bakımı yapılacak gemilerin seferleri aksatmayacak şekilde ordino dışı kalmalarını sağlamak
Gemilerin ordinodaki boşluklarında sorumlu enspektörün planına uygun olarak gemilerin yakıt almasını ve sintine boşaltma işlerini organize etmek,
” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=””] Yolcu yoğunluğu bulunan hatlarda ek sefer yapılabilmesi için gerekli organizasyonu yapmak,
Özel organizasyonlar için kiralanan gemilerin organizasyonunu (nereye gideceği, ne kadar kalacağı vb.) yapmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Ordino Memuru olabilir,
Ordino Memuru mesleğinin zorlukları,
Ordino Memuru nerelerde çalışabilir,
Ordino Memuru mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Ordino Memuru nedir,
Ordino Memuru ne iş yapar,
Ordino Memuru nasıl olunur,
Ordino Memuru maaşı,
Ordino Memuru çalışma koşulları,
Ordino Memuru meslek tanımı,
Ordino Memuru görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Ordino Memuru ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Order Taker (Otel) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Org İmal İşçisi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir