Post Germe İşçisi ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Post Germe İşçisi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Post Germe İşçisi

: SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR
: DİĞER SANATKÂRLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR
: HAM DERİ, DERİ VE AYAKKABI YAPIMI İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR
: Ham deri işleyiciler, tabakçılar ve postçular
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim
:
Islah edilmiş kürklü postları düzelterek geren kişidir.

:

Post Germe İşçisi işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak

Yumuşatılmış ve yağlanmış kürklü postu genişletmek ve deri dokusuna düzgün bir şekil vermek üzere tespit edilmiş bir lama üzerinde elle çekmek,
Kürklü postu otomatik bir makineye vererek veya bir elle kürklü postu bir üzerinde serili vaziyette tutarken diğer elle çekerek germek,
Kürklü postlara, kürklerini hallaçlamak, dövmek, fırçalamak, taramak suretiyle son şeklini vermek, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Post Germe İşçisi olabilir,
Post Germe İşçisi mesleğinin zorlukları,
Post Germe İşçisi nerelerde çalışabilir,
Post Germe İşçisi mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Post Germe İşçisi nedir,
Post Germe İşçisi ne iş yapar,
Post Germe İşçisi nasıl olunur,
Post Germe İşçisi maaşı,
Post Germe İşçisi çalışma koşulları,
Post Germe İşçisi meslek tanımı,
Post Germe İşçisi görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Post Germe İşçisi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Post Doldurucu ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Post Temizleme İşçisi (Elle) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir