Tütün Harman İşçisi ne iş yapar,nedir,nasıl olunur,maaşı-2018

Tütün Harman İşçisi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Tütün Harman İşçisi

: SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR
: DİĞER SANATKÂRLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR
: GIDA İŞLEME İLE İLGİLİ MESLEKLERDE ÇALIŞANLAR
: Tütün hazırlayıcılar ve tütün ürünleri imalatçıları
Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim
:
Belirli içimli bir harman yapmak üzere çeşitli kalite ve cins tütün yapraklarını formülüne göre karıştırarak harman eden kişidir.

:

Tütün harman İşçisi işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak

Çeşitli balyaların her birinden tütün yaprakları alarak yaprakları bir tepsiye serip içinden harmana yaramayacak olanları toplamak,
Her cins yaprağı formülüne göre tartarak karıştırmak,
Karıştırma işlemi sırasında tütün üzerine koruyucu madde olarak asetik asit kapsayan su püskürtmek, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Mesleğin İşgücü Piyasasındaki durumunu mu merak ediyorsunuz? İşkur’un İş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak: İşkur
Aşağıdaki Sorularla ilgili olarak bilgi ve tecrübelerinizi en aşağıya yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.
Hangi okul mezunları Tütün Harman İşçisi olabilir,
Tütün Harman İşçisi mesleğinin zorlukları,
Tütün Harman İşçisi nerelerde çalışabilir,
Tütün Harman İşçisi mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir,
Tütün Harman İşçisi nedir,
Tütün Harman İşçisi ne iş yapar,
Tütün Harman İşçisi nasıl olunur,
Tütün Harman İşçisi maaşı,
Tütün Harman İşçisi çalışma koşulları,
Tütün Harman İşçisi meslek tanımı,
Tütün Harman İşçisi görevi

Şu an Okuduğunuz Meslek

Tütün Harman İşçisi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Önceki Meslek

Tütün Eksperi ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sonraki Meslek

Tütün Islah İşçisi (Elle) ne iş yapar,nasıl olunur,maaşları iyi midir,bu meslekte karşılaşılan zorluklar nelerdir,geleceğin meslekleri arasıda mıdır,bu meslekle ilerleme imkanı var mıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir