PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) SEVİYE-3

PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) SEVİYE-3 MYK
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) SEVİYE-3 MYK
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) SEVİYE-3 Ulusal Yeterliliği 5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan “Mesleki Yeterlilik, Sınav ve Belgelendirme Yönetmeliği” hükümlerine göre hazırlanmıştır.
Değişik formatlarda indirebileceğiniz dokümanlarda aşağıdaki soruların cevaplarını bulabileceksiniz.
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) yeterliliğinin amacı nedir?
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) yeterliliğine kaynak teşkil eden meslek standardı, meslek standardı birimleri/görevleri veya yeterlilik birimleri nelerdir?

PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) yeterlilik sınavına giriş için aranan şartları nelerdir?
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) yeterliliğinin öğrenme çıktıları ve başarım ölçütleri nelerdir?
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) yeterliliğin kazanılmasında uygulanacak ölçme, değerlendirme ve değerlendirici ölçütleri nelerdir?
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) yeterlilik belgesinin geçerlilik süresi, yenilenme şartları, belge sahibinin gözetimine ilişkin şartları nelerdir?
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir?
PLASTİK ŞİŞİRME FİLM ÜRETİM OPERATÖRÜ (EKSTRÜZYON) yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir? yeterliliğini geliştiren kurum/kuruluş ve doğrulayan Sektör Komitesi hangileridir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir