Avrupa Meslek Yüksekokulu Fakülte ve Bölümleri

Avrupa Meslek Yüksekokulu taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Avrupa Meslek Yüksekokulu adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Avrupa Meslek Yüksekokulu[/mantra-button-color]

Avrupa Meslek Yüksekokulu, kendi değerlerini ve kültürünü çağdaş, laik, demokratik perspektifte özümseyen, dünya kültürleriyle bütünleşerek lider kadrolarda yer alabilen, yaratıcı uygulamalar yapabilen seçkin dünya insanları yetiştirir.

Avrupa Meslek Yüksekokulu, Bakanlar Kurulunun 17 Ağustos 2009 tarihli kararı ve 05 Eylül 2009 tarihli resmi bir gazetede yayınlanan kararla tüzel kişilik kazanmıştır. Yüksekokul, 2010-2011 akademik yılından itibaren eğitim – öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Yüksekokulumuzda 3 programda toplam 180 öğrencinin öğrenim görmesi planlanmaktadır. 2011-2012 akademik yılında eğitim ve öğretim verdiğimiz programlar: “Bilgisayar Programcılığı, Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi İkinci Öğretim, Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik, Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik İkinci Öğretim Programlarıdır. Bu programlara yönelik okulumuzda her bir program için derslikler, laboratuvarlar, atölyeler bulunmakta; kütüphane, okuma odası ve dokümantasyon merkezi, kantin, kapalı ve açık spor alanları, revir gibi hizmetler öğrencilerimize sunulmaktadır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Avrupa Meslek Yüksekokulu adresi[/mantra-button-color]
Ahmet Haşim Sokak No:6 (Abdi İpekçi Spor Salonu Yanı) Kazlıçeşme, İstanbul

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Avrupa Meslek Yüksekokulu web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.avrupa.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Avrupa Meslek Yüksekokulu telefonu[/mantra-button-color]

212 547 80 10

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Avrupa Meslek Yüksekokulu hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir