Bartın Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Bartın Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Bartın Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Bartın Üniversitesi[/mantra-button-color]

Bartın Üniversitesi öğrenciyi bütün eğitim çalışmalarının merkezine yerleştirir. Kişiye saygı, sosyal sorumluluk, yenilik ve dinamizm, zihinsel gelişmişlik, işbirliği yapma, bilimsel üretkenlik ve dünyaya açılma ve farklılık temellerini baz alır.

Bartın Üniversitesi, çağdaş bir öğrenme ve bilim ortamı oluşturarak kendini öğrenmeye, araştırmaya ve üretmeye adamış, eleştirel düşünme, iletişim kurma, işbirliği yapma ve sorun çözme becerilerini geliştiren, çağımızın gerektirdiği bilgi ve teknolojileri üreten, toplumsal, bilimsel ve etik değerlere sahip, ülkemizin geleceğine yön veren bireyler yetiştirmeyi görev edinmektedir. Katılımcı yönetim anlayışı ile fakülteler ve disiplinler arası eğitim, araştırma ve işbirliğini geliştiren, öğrenci merkezli eğitim yapan, örgün ve uzaktan eğitim programlarını çağdaş bilim anlayışına göre etkili ve verimli yürüten, gelişimini sürdüren, kültürel, ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunan saygın bir eğitim, bilim ve teknoloji üniversitesidir.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Bartın Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Bartın Üniversitesi Rektörlüğü 74100, Merkez, Bartın

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Bartın Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.bartin.edu.tr/
E-posta: rektorluk@bartin.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Bartın Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

378 223 55 00

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Bartın Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir