Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Fakülte ve Bölümleri

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu[/mantra-button-color]

Ekonomiye katkı sağlayacak yüksek nitelikli iş gücü yetiştirmek amacıyla, dünya standartlarında çalışan, ulusal ve uluslararası düzeyde saygın ve güvenilir bir yükseköğretim kurumu ve Türkiye’nin lojistik eğitim merkezidir.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun tüm programları lojistik sektörüne odaklanarak oluşturulmuştur. Bu yolla sektörün her kademesinde görev alacak genç, dinamik ve yetişmiş insan gücü lojistik sektörüne kazandırılabilecektir. Lojistik Programı yanında Deniz ve Liman İşletmeciliği, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme Yönetimi, Dış Ticaret, Bilgisayar Programcılığı ve Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik programları bulunmaktadır. Öğrencilerin, edindikleri teorik bilgiyi pratik uygulamalarla hayata geçirmesini sağlamak, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun en önemli hedeflerinden biridir. Bu amaçla, sektörde faaliyet gösteren pek çok kurum ve kuruluşla “işbirliği” protokolü imzalamıştır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu adresi[/mantra-button-color]
Vatan Caddesi No: 69 Kavacık 34805 Beykoz, İstanbul

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.beykoz.edu.tr/
E-posta: halklailiskiler@beykoz.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu telefonu[/mantra-button-color]

216 425 88 12

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir