Gazikent Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Gazikent Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Gazikent Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Gazikent Üniversitesi[/mantra-button-color]

Gazikent Üniversitesi; Cumhur yete ve demokratik değerlere bağlı; özgürlüklere ve farklılıklara saygılı; bilimsel düşünce ışığında araştıran, sorgulayan ve yenilikçi mezunlar vermeyi hedeflemektedir.

Gazikent Üniversitesi, şehir, bölge ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamayı hedefemektedir. Sunacağı kaliteli eğitimle, sanayi ürünleri yanında ülkemizin turizm, ulaştırma ve lojistik, sağlık, eğitim ve fuarcılık hizmetler ihracatının artırılmasına yardımcı olacaktır. Üniversite öğrencilerinin ders dışı zamanlarını mesleki, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle değerlendirebilmeleri amacıyla ögrenci kulüplerinin kurulması çalısmaları devam etmekted r. Öğrenciler, kulüp kurabilmekte, kurulmuş kulüplerden dilediklerine üye olabilmekte ve aktif görev alabilmektedirler. Ögrenci kulüpleri; öğretim yılı içersinde üniversite vizyon ve misyonuyla uyumlu kongre, seminer, konferans, söyleşi gibi etkinlikler düzenlemenin yanı sıra gezi, parti, sportif oyunlar, turnuvalar, konser gibi sosyal ve kültürel faaliyetler yapabilmektedirler.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Gazikent Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Gazikent Üniversitesi, Havaalanı Yolu Üzeri 8. km. – Şahinbey – GAZİANTEP

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Gazikent Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.gazikent.edu.tr
E-posta: info@gazikent.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Gazikent Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

0 342 211 80 80

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Gazikent Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir