Girne Amerikan Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Girne Amerikan Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Girne Amerikan Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Girne Amerikan Üniversitesi[/mantra-button-color]

Avrupanın en büyük Amerikan Üniversitesi olan Girne Amerikan Üniversitesi; modern kampüs ve alt yapısı ile Amerikan eğitim modelini uygulayan akademik kadrosu ve öğrencileriyle kendi içinde küçük bir topluluktur.

Girne Amerikan Üniversitesi, bilgisayar teknolojisinin eğitim için en uygun öğrenme şekli olduğunu kabul etmektedir. Aynı teknoloji Üniversitenin kurmuş olduğu global kampüsleri ve işbirlikleri için modern bir alt yapı oluşturmaktadır. Girne Amerikan Üniversitesi kendini Amerikan eğitim modelini uygulayarak yaşam boyu ulaşılır kılmaya ve bunları fırsatlarla dolu ve genç erişkin nüfus ile ilişkili kılmaya adamaktadır. Üniversitenin amacı eğitimin aynı zamanda hem ulaşılır hem de mükemmel olmasını mümkün kılmaktadır. Girne Amerikan Üniversitesi Kütüphanesi, geniş bir kitap koleksiyonuna sahip olup fakültelere ve İngilizce Hazırlık programına destek sağlamaktadır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Girne Amerikan Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Girne Amerikan Üniversitesi, Universite Caddesi, P.K. 5, Karmi Kampüsü, Karaoğlanoğlu – Girne – KKTC

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Girne Amerikan Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.gau.edu.tr
E-posta: gau@gau.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Girne Amerikan Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

0 392 650 20 00

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Girne Amerikan Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir