Gülhane Askeri Tıp Akademisi Fakülte ve Bölümleri

Gülhane Askeri Tıp Akademisi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Gülhane Askeri Tıp Akademisi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Gülhane Askeri Tıp Akademisi[/mantra-button-color]

Gelişmiş batı ülkeleri standartlarında tıp hizmeti sunabilen, çağdaş tıp ve bilişim teknolojilerine süratle entegre olan, geliştirdiği ileri teşhis ve tedavi yöntemleriyle yeni tıp teknolojilerinin oluşumuna yön veren bir sağlık kurumudur.

Silahlı Kuvvetlerin ihtiyaç duyduğu askeri tabip, yüksek hemşire ve sağlık astsubayı yetiştiren, tabip, diş tabibi, eczacı, veteriner hekim ve sağlık sınıfı diğer personelin uzmanlık, lisansüstü ve doktora eğitim ve öğretimini temin eden, askeri ve genel tababet alanlarında bilimsel araştırmalar yapan, sağlığı ilgilendiren her türlü konularda danışmanlık ve hakem hizmetlerini sunan bir üniversitedir. Psikiyatri kliniğinde, ülkemizde bu alanda kurulan ilk merkez olan Uyku Merkezi açılmıştır. Türkiye’de ilk otolog ve allojeneik kemik iliği transplantasyonu gerçekleştirilmiştir. Türkiye’de ilk defa, dijital ve network uygulamaları bulunan, Nükleer Tıp Merkezi hizmete girmiştir. Tabip ve diş tabibi subaylara tıpta uzmanlık eğitimi, tabip ve diş tabibi subaylar, sağlık astsubayları ve ordu hemşirelerine staj eğitimi verilmektedir.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Gülhane Askeri Tıp Akademisi adresi[/mantra-button-color]
Gülhane Askeri Tıp Akademisi Komutanlığı 06018 Etlik, Ankara

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Gülhane Askeri Tıp Akademisi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.gata.edu.tr/
E-posta: bize_ulasin@gata.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Gülhane Askeri Tıp Akademisi telefonu[/mantra-button-color]

312 304 20 00

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir