İstanbul Aydın Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

İstanbul Aydın Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile İstanbul Aydın Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Aydın Üniversitesi[/mantra-button-color]

İstanbul Aydın Üniversitesi, reel sektöre reel mezunlar veren, sanayiye uygulanabilir projeler üreten, kısacası sadece bilinmeyeni yapan bir üniversiteli nesil yaratmaktadır.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tüm fiziki ve sosyal mekânlar, öğrencilerin kendi alanlarında liderlik vasıflarıyla iş hayatına kazandırılması amacıyla çağın gereklerine göre düzenlenmiştir. Öğrencilerini yenilikçiliğe ve araştırmacılığa özendirecek eğitim programları düzenlemiştir. Akademik kadrosu, Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri gerek akademik gerek teknolojik alanda yakından takip etmekte ve üniversitede uygulamaya geçirmektedir. İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencilerini sadece hayata değil reel sektöre de hazırlamaktadır. Üniversite ülke sanayisine katkı sağlamak amacıyla tüm akademik bilgi birikimini reel sektörle paylaşmakta; gerçek projelere imza atmaktadır. Üniversite yükseköğretimi yaygınlaştırılmasındaki rolünün yanı sıra, değişik hizmet sektörleriyle yapmış olduğu eğitim öğretim anlaşmalarıyla; öğrencilerin öğrenimleri sırasında pratik eğitim sahalarını ve mezuniyetlerini müteakip istihdam olanakları sunmaktadır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Aydın Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
İstanbul Aydın Üniversitesi, Beşyol Mah. Inönü Cad.No: 38 – Küçükçekmece – İSTANBUL

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Aydın Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.aydin.edu.tr/
E-posta: info@aydin.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Aydın Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

0 212 444 14 28

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

İstanbul Aydın Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir