İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Fakülte ve Bölümleri

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu[/mantra-button-color]

Misyonu; eğitim, kültür, bilimsel araştırma ve geliştirme alanlarında faaliyet göstermek, eğitimin kalitesini yükseltmek, ülke sanayimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda nitelikli insan gücünü yetiştirmektir.

Mesleki eğitim programlarının içeriği, ilgili sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak tarzda hazırlanmıştır. Öğrencilere sunulan eğitimler, dünya ve AB meslek standartlarına uygun ve modern araç ve gereçlerle desteklenmiştir. Seçilen mesleki dallar günümüz iş koşullarına ve sektörel ihtiyaçlara uygun olarak seçilmiştir. Amaç gençlere prestijli bir gelecek sunmak ve onları geleceğe hazırlamaktır. Eğitmenleri sektörü iyi bilen öğretim üyeleri ve pratisyen kişiler arasından içinden seçilmiştir. Eğitmen ve sanayici arasında diyalog öne çıkartılarak “Eğitmen-Sanayici Profesyonel Diyalog Kulübü ” kurulmuştur. Sanayicinin isteklerine uygun olacak tarzda eleman yetiştirilmesi eğitim planlarına aksettirilmiştir. Mesleki eğitim alan, nitelikli gençlerin istihdam edilmesi için gerekli destek ofisleri kurulmuştur.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu adresi[/mantra-button-color]
Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No: 114 Zincirlikuyu, İstanbul

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.ikmyo.edu.tr/
E-posta: pr@kavram.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu telefonu[/mantra-button-color]

212 216 09 10

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir