İstanbul Medipol Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

İstanbul Medipol Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile İstanbul Medipol Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Medipol Üniversitesi[/mantra-button-color]

İstanbul Medipol Üniversitesi; verdiği eğitimle; üstünlükler kazanmış, bilim ve teknoloji üretimine odaklı, toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilen bireyleri topluma kazandırmayı hedefler.

Şehrin her tarafından kolaylıkla ulaşımı sağlanan üniversite yerleşkesi, çevresindeki tarihi ve kültürel zenginlik ile öne çıkıyor. Modern binası, canlı lobisi, ferah kütüphanesi, çevre düzenlemeleriyle her geçen gün daha da güzelleşen bahçeleri, restoranı ile canlı bir üniversite yaşamına ev sahipliği yapıyor. Tiyatro, müzik, gezi, fotoğraf ve sinema kulüplerini de bu canlılığa renk katıyor. İstanbul Medipol Üniversitesi’nin sunduğu ayrıcalıklardan biri de Haliç manzaralı, aydınlık derslikler; zeminden tavana kadar cam duvarların yer aldığı dersliklerde güneş ışığından ve muhteşem Galata manzarasından sonuna kadar istifade ediliyor. Akıllı ders tahtaları ile bilgiye erişim hızlanıyor. Her derslikte bilgisayar, projeksiyon cihazı ve derslerin kaydedilmesi noktasında kamera bulunuyor. İstanbul Medipol Üniversitesi öğrencilerinin bilgiye erişimi çok kolay. Hızlı internet bağlantılı bilgisayarlarla donatılmış laboratuvar öğrencilerin hizmetinde yer alıyor.

İstanbul Medipol Üniversitesi, Türkiye Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfı tarafından 2009 yılında İstanbul ilinde kurulan vakıf üniversitesidir. Üniversitenin kurulmasına ilişkin karar 7 Temmuz 2009 tarih ve 27281 sayılı resmi gazetede yayınlanmıştır.

Akademik Birimler

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Fakülteler[/mantra-button-color]

Tıp Fakültesi
Hukuk Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Yüksekokullar
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Enstitüler[/mantra-button-color]

Sağlık Bilimleri Enstitüsü
Sosyal Bilimler Enstitüsü

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Medipol Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
İstanbul Medipol Üniversitesi, Unkapanı, Atatürk Bulvarı No:27. 34083 Fatih – İSTANBUL

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Medipol Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.medipol.edu.tr/
E-posta: bilgi@medipol.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]İstanbul Medipol Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

0 212 453 48 00

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

İstanbul Medipol Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir