Kapadokya Meslek Yüksekokulu Fakülte ve Bölümleri

Kapadokya Meslek Yüksekokulu taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Kapadokya Meslek Yüksekokulu adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Kapadokya Meslek Yüksekokulu[/mantra-button-color]

Temel bilgilerle donanmanın önemini bilen öğrencilerin tercihidir. Tarihi mekanlarda modern eğitim sunan Türkiye’nin en özgün okuludur. İstanbul’da ise havalimanı içerisinde havacılık eğitimi veren ilk ve tek meslek yüksekokuludur.

Öğrenciler, sektör ihtiyaçları doğrultusunda yetişir, iş hayatına bir adım önde başlar. Etkin sektör işbirliği ile uygulamalı, yabancı dil ağırlıklı mesleki eğitim verilir. Hedef, öğrencileri yararlı ve güncel bilgilerle donatmak, onları iş hayatına iki adım önde başlatmaktır. Eğitim müfredatı sektörlerin ihtiyacına göre güncellenir, dersler yetkin eğitmenler tarafından anlatılır. Yabancı dil müfredatları, Avrupa Birliği Ortak Dil Kriterlerine göre tasarlanır. Kolej ayarında yoğun ve zorunlu İngilizce öğretiminin yanı sıra Rusça, Fransızca ve Japonca tercihleriyle ikinci dil öğrenme imkanı sunulmaktadır. Yabancı dil derslerini deneyimli yerli ve yabancı eğitmenler verirler. İşletme, fabrika, tesis, kurum ve kuruluşlarda uygulama, özel uygulama alanları ile okul içinde pratik yapma fırsatı, sektörün saygın kurumlarında staj programları, erasmus kapsamında yurtdışında staj gibi bir çok imkanı bünyesinde barındırır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Kapadokya Meslek Yüksekokulu adresi[/mantra-button-color]
Kapadokya Meslek Yüksekokulu 50420 – Mustafapaşa, Ürgüp, Nevşehir

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Kapadokya Meslek Yüksekokulu web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.kapadokya.edu.tr
E-posta: info@kapadokya.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Kapadokya Meslek Yüksekokulu telefonu[/mantra-button-color]

384 353 50 09

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Kapadokya Meslek Yüksekokulu hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir