Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi[/mantra-button-color]

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi, iki kardeş ülke tarafından kurulan uluslararası nitelikli, özel statülü bir devlet üniversitesidir. Kuruluşundan bu yana büyük çaba ve kaynak sarf edilip, bilgi ve birikimlerden en üst düzeyde yararlanmaktadır.

17. yaşında 2500’den fazla mezun veren üniversitemiz; omurgası, bilişim teknolojileri ve modern donanımlar olan, ileri teknolojik ve fiziki alt yapı ile desteklenen çağdaş eğitim-öğretim programları ile bilime katkı sağlamadaki kararlılığını devam ettiren bir üniversitedir. Üniversite olarak, bölge ülkeleri başta olmak üzere dünyanın her yerinde üniversiteler ile öğrenci ve öğretim elemanı değişimi, ortak veya çift diploma programları ve proje geliştirme konularında somut işbirlikleri yapılmasına özen göstermekteyiz. Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretsizdir. Üniversite kendi imkanlarıyla üç kademeli burs vermektedir. Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesinde, eğitim dilleri olan Türkçe ve Kırgızca dışında Rusça da üniversite eğitimi boyunca yabancı dil dersi olarak alınabilmekte, kentte de bu dilde pratik yapma olanağı bulunabilmektedir. Üniversitede verilen İngilizce ve Çince kursları ile bu dilleri öğrenme ve geliştirme ortamı sunulmuş durumdadır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Merkez bina 720044, Mira Caddesi 56, Bişkek, KIRGIZİSTAN

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.manas.kg
E-posta: bilgi.gensek@manas.edu.kg

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

996 312 541941-4

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir