Lefke Avrupa Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Lefke Avrupa Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Lefke Avrupa Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Lefke Avrupa Üniversitesi[/mantra-button-color]

Sakin ve huzurlu günlük yaşamıyla Kıbrıs’ın cennet köşelerinden biri olan Lefke’ de yer almaktadır. Öğrencisiyle, öğretim üyesiyle, idari kadrosuyla eğitim ve bilim ışığı ile parlayan üniversitemiz, KKTC’nin batıdaki eğitim meşalesi olmaktadır.

YÖK tarafından tanınan programları ve diplomasıyla, günümüz dünyasında bilginin evrensel olduğuna inanmakta, yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerle sürekli işbirliği içinde olup, edinilen tecrübe ve bilgiyi değerlendirerek, öğrencisine dünya standartlarında eğitim sunmaktadır. LAÜ’de 7 Fakülte, 2 Yüksekokul, 1 Meslek Yüksek Okulu, 7 ön lisans, 33 lisans, 10 yüksek lisans ve doktora programları bulunmaktadır. Lefke Avrupa Üniversitesi, 35 değişik ülkeden gelen 3000’ün üzerinde öğrencisi ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen seçkin ve deneyimli akademik kadrosuyla uluslararası bir üniversitedir. Eğitim dili İngilizcedir. Üniversitemizin misyonu öğrencilerimizi kendinden emin, çağdaş, yaratıcı ve bağımsız bireyler olarak topluma kazandırmaktadır. Kampüs ve şehir merkezleri arasındaki ulaşım her gün düzenli olarak otobüs ve minibüslerle sağlanmakta, ayrıca, istenildiğinde özel taksi de kullanılabilmektedir. Lefke-Gemikonağı-LAÜ arası ulaşım ücretsizdir.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Lefke Avrupa Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Lefke Avrupa Üniversitesi Gemikonağı, Lefke, Mersin

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Lefke Avrupa Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.eul.edu.tr
E-posta: webmaster@eul.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Lefke Avrupa Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

392 660 2000

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Lefke Avrupa Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir