Namık Kemal Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Namık Kemal Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Namık Kemal Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Namık Kemal Üniversitesi[/mantra-button-color]

Namık Kemal Üniversitesi; eğitim ve öğretimde, bilim ve teknolojide ulusal ve uluslararası ölçekte ileri, ülke ekonomisine katkıda bulunan, araştırma ağırlıklı, halkla bütünleşen bir üniversite modelini benimsemektedir.

Namık Kemal Üniversitesi; kendisini teknoloji, bilgi ve insan kaynakları yönetimi alanında sürekli yenileme ve geliştirme süreci içerisinde bulunmaya hazırlamak, dünya standartlarında, hem fiziki, hem de kurumsal yapılanmasını tamamlayarak ilim üreten, geleceği gören, kaliteye önem veren bir anlayışı benimsemektedir. Kısaca, eğitimde, bilimde ve akademik yaşamda kalite ve çağdaşlıktır. Namık Kemal Üniversitesi; eğitim ve öğretimde, bilim ve teknolojide ulusal ve uluslararası ölçekte ileri, ülke ekonomisine katkıda bulunan, araştırma ağırlıklı, halkla bütünleşen bir üniversite modelini benimsemektedir. Namık Kemal Üniversitesi, 20 Fakülte, 9 Meslek Yüksekokulu ile Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri 06 yılında Tekirdağ’da kurulmuştur. Rektörlüğe bağlı 4Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nden oluşmuştur.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Namık Kemal Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Namık Kemal Üniversitesi Degirmenaltı Yerleşkesi 59030 Tekirdağ

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Namık Kemal Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.nku.edu.tr/
E-posta: genelsekreterlik@nku.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Namık Kemal Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

282 293 38 66

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Namık Kemal Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir