Nişantaşı Meslek Yüksekokulu Fakülte ve Bölümleri

Nişantaşı Meslek Yüksekokulu taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Nişantaşı Meslek Yüksekokulu adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Nişantaşı Meslek Yüksekokulu[/mantra-button-color]

Nişantaşı Meslek Yüksekokulu, verdiği Dünya standartlarındaki eğitimiyle yeniliğe açık, bilimin etik değerine bağlı olan ulusal ve uluslar arası alanda rekabet edebilen toplumsal sorumluluk sahibi bireyler yetiştiren yüksek öğretim kurumudur.

Öğrenciler yeni nesil teknoloji ile birebir uyum sağlayacak şekilde mesleki gelişmelerini sağlayabilmektedirler. Alanında söz sahibi öğretim görevlileri bilgi ve birikimlerini, modern çağın donanımına sahip eğitim araçlarıyla öğrencilere sunmaktadırlar. Alınan eğitimlerle yeni bir mesleki kariyer planı yapacak olan katılımcılar, program boyunca iş dünyasının beklentilerine uygun şekilde gelişme şansını yakalayacaklardır. Programlardaki çok renklilik yaşam boyu eğitim merkezinin de çok renkli olmasını sağlayacak bu da katılımcılar için farklı bir kişisel gelişim şansı olacaktır. Programların hepsi sonuç odaklıdır. Nişantaşı Meslek Yüksekokulu kendi yaşam alanıyla öğrencilerin sosyal ve kültürel anlamda sürekli olarak gelişmelerini sağlamaktadır. Düzenli olarak gerçekleştirilen etkinlikler sayesinde özellikle aktif olarak rol aldıkları çalışmalarda gençler, organizasyon becerilerini, yaratıcılıklarını ortaya koyma fırsatı yakalamaktadır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Nişantaşı Meslek Yüksekokulu adresi[/mantra-button-color]
Nişantaşı Meslek Yüksekokulu, Ergenekon Cd. No: 45 – Şişli – İSTANBUL

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Nişantaşı Meslek Yüksekokulu web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.nisantasi.edu.tr/
E-posta: info@nisantasi.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Nişantaşı Meslek Yüksekokulu telefonu[/mantra-button-color]

0 212 224 44 44

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Nişantaşı Meslek Yüksekokulu hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir