Plato Meslek Yüksekokulu Fakülte ve Bölümleri

Plato Meslek Yüksekokulu taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Plato Meslek Yüksekokulu adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Plato Meslek Yüksekokulu[/mantra-button-color]

Sanat, tasarım ve iletişim alanlarında nitelikli insan yetiştirmek amacına yönelik eğitim veren Plato, teorik bilgi ile deneysel bilgiyi harmanlayarak, eğitim verdiği dallarda ihtiyaç duyulan nitelikli ara iş gücünü yetiştirmeye çalışmaktadır.

Plato Meslek Yüksekokulu, öğrencilerin sosyal, kültürel ve sektörel alanlara yakın durması amacıyla, toplumsal hayattan izole bir kampüs yerine İstanbul’un kültürel ve sosyal olanaklarının oldukça zengin olduğu Balat ve Taksim’de eğitim vermektedir. Plato’da, öğrencilerin ders dışı zamanlarında sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerde bulunabilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla kurulmuş değişik ilgi alanlarına yönelik öğrenci kulüpleri bulunmaktadır. Bilgi Kaynakları Merkezi, okul eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerini desteklemek, bilgi ve belge ihtiyaçlarını karşılamak amacına yönelik, güncel teknolojik gelişmeler doğrultusunda hizmet vermektedir. Sahip oldukları özellikler Plato mezunlarına iş bulma konusunda büyük avantaj sağlarken, Plato’nun sektörel işbirlikleri yoluyla mezuniyet sonrası verdiği destek ve danışmanlık hizmeti sayesinde mezunlar tercih ettikleri alanda istedikleri işi yapma şansını bulurlar.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Plato Meslek Yüksekokulu adresi[/mantra-button-color]
Plato Meslek Yüksekokulu, Ayvansaray Caddesi No 33 – Balat – İSTANBUL

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Plato Meslek Yüksekokulu web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.plato.edu.tr
E-posta: info@plato.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Plato Meslek Yüksekokulu telefonu[/mantra-button-color]

0 212 444 76 96

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Plato Meslek Yüksekokulu hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir