Şifa Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Şifa Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Şifa Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Şifa Üniversitesi[/mantra-button-color]

Ülkemizin güzel şehri İzmir’de kurulmuş bulunan Şifa Üniversitesi, şimdiye kadar açılmış olan üniversitelerimizden farklı olarak, sadece sağlık alanında eğitim-öğretim veren bir kurum olarak yerini almış bulunuyor.

Doğru, eksiksiz ve kaliteli eğitimi kendine hedef olarak alan, uluslararası standartlarda eğitim vermeyi görev kabul edip, merkezine öğrencilerinin ve tüm çalışanlarının mutluluğunu koyan, insana ve insanlığa hizmet sunmak gayesi ile bütünleşen bir kurumdur. Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nden oluşmaktadır. Sağlık alanında eğitim veren bir “branş üniversitesi”dir. Şifa Üniversitesi, Türkiye Tabipler Vakfı (TÜTAV) tarafından kurulmuştur. Vakfın amacı, herhangi bir kar amacı gütmeden ülkemizin sağlık hizmetlerine katkı sağlayacak yatırımlar yaparak ileri teknolojileri ülkemize kazandırmak, sağlık alanında halkımızı bilinçlendirmek ve bu alana hizmet verecek eğitim kurumları açmaktır. Şifa Üniversitesi, akademik ve idari kadrosu ile tüm enerjisini salık alanında eğitim ve araştırmaya odaklamıştır.

Şifa Üniversitesi, Türkiye Tabipler Vakfı (TÜTAV) tarafından kurulmuştur. Vakfın Amacı; herhangi bir kâr amacı gütmeden ülkemizin sağlık hizmetlerine katkı sağlayacak yatırımlar yaparak ileri teknolojileri ülkemize kazandırmak, sağlık alanında halkımızı bilinçlendirmek ve bu alana hizmet verecek eğitim kurumları açmaktır. Şifa Üniversitesi, akademik ve idari kadrosu ile tüm enerjisini sağlık alanında eğitim ve araştırmaya odaklamıştır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Fakülteler[/mantra-button-color]

Diş Hekimliği Fakültesi
Tıp Fakültesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Hemşirelik
Beslenme ve Diyetetik
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Şifa Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Ankara Cad. No: 45 35100 Bornova, İzmir

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Şifa Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.sifa.edu.tr/
E-posta: info@sifa.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Şifa Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

232 308 00 00

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Şifa Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir