Yakın Doğu Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri

Yakın Doğu Üniversitesi taban puanları, fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksek okulları, enstitüleri, lisansüstü programları ile Yakın Doğu Üniversitesi adresi, telefonu, yerleşkeleri, sosyal olanakları, öğrenci kulüpleri, ulaşım ve barınma konularında bilgi edinmek için yazımızın devamını ve yorumları okuyunuz

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Yakın Doğu Üniversitesi[/mantra-button-color]

Öğrencilerini; en iyi eğitim ve öğretim ortamlarında, kendilerine güvenen, sorumluluklarını bilen, akılcı, yaratıcı, araştırmacı ve özgür düşünceye sahip Atatürk ilke ve devrimlerini özümsemiş bireyler olarak yetiştiren eğitim kurumudur.

Çağdaş bir kampüs içerisinde yapılanmış olan Yakın Doğu, fakülteleri, yüksekokulları, enstitüleri, laboratuvarları, atölyeleri, bilgisayar merkezleri, kültür merkezleri, kütüphanesi, yurtları, yüzme havuzu, diğer sosyal ve sportif tesisleri ile bir bütün oluşturmaktadır. Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphanesi, elektronik dergi, dvd, yazılı ve görsel eserleriyle geniş bir arşive sahip olmakla birlikte, grup çalışma odaları, amfitiyatroları, tiyatro sahnesi, kafeteryası ve 600 kişilik çalışma masalarıyla dünya standartlarında bir kültür ve bilgi erişim merkezidir. Yakın Doğu Üniversite’nde kaliteli eğitime önem verildiği kadar, bunu pekiştiren birçok kültürel ve sportif aktiviteler de düzenlenir. Öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda yeni etkinlik alanları eklenerek her yıl düzenlenir. Kampüs içerisinde bulunan Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi binasında, bir yılda düzenlenen konferans, kongre, seminer, sergi, tiyatro, konser ve sinema etkinlikleri rekor sayılara ulaşmıştır.

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Yakın Doğu Üniversitesi adresi[/mantra-button-color]
Yakın Doğu Üniversitesi, Yakın Doğu Bulvarı, PK: 922022 – Lefkoşa / KKTC

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Yakın Doğu Üniversitesi web sitesi ve email adresi[/mantra-button-color]

Site: http://www.neu.edu.tr
E-posta: info@neu.edu.tr

[mantra-button-color url=”#” color=”#47AFFF”]Yakın Doğu Üniversitesi telefonu[/mantra-button-color]

0 392 444 0 938

Bu yazımızda yandex.com.tr ile tr.wikipedia.org sitelerinden alıntı yapılmıştır.

Yakın Doğu Üniversitesi hakkında görüşlerinizi sizden sonrakilere bir ışık olması açısından en aşağıya yorumlayabilirsiniz.Unutmayalım ki bilgi paylaşarak çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir