Rehberiniz-Yaşamdan “pazarlama” dakikaları!

iyimeslek.com ailesi olarak “Yaşamdan “pazarlama” dakikaları!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Yaşamdan “pazarlama” dakikaları!

tv8’’de yayınlanan, Nebil Özgetürk, Sunay Akın, Haşmet Babaoğlu ve Hıncal Uluç’’un sunduğu Yaşamdan Dakikalar’’ı Akşam TV eleştirmeni Burhan Ayeri, ince ince eleştirdi.

Yaşamdan Dakikalar’ı bir haftalık arayla ‘Nerede kalmıştık’ diyen bir çizgide yakaladık. Nebil Özgentürk’ün Can Dündar’sız açılış ve kapanışının olmadığı yayın yok. Mutlaka ‘İş ortağı’nı araya sokuşturmakta. Bu kez İETT Tarihi’nden elde ettikleri kazancın kitap haline dönüştürülmesinden bahsetti. Bunları dağıtmakla yetindi.

Sunay Akın, Star’da da söz ettiği emekli astsubay Yılmaz Uzunoğlu’nun yaptığı tahtadan oyuncakları dağıtıp, bayram armağanlarını ucuza, belki de bedavaya getirdi. Haşmet Babaoğlu, yakında ‘Şiir albümü’ çıkarırsa şaşırmayız. O, istekler artırıp, okudukça Kenan Işık’a benzemeye başladı. Geleceği parlak.

Hıncal Uluç, gazetedeki köşesinde okuduklarımızı tekrarlamaya devam etmekte. Bu tehlikeli. Uyarmakta yarar görüyoruz. Onun da en ilginç yanı hem şeker hastası hem de lokum, çikolata, badem şekeri, pasta ne varsa götürüyor.

Hani, bir önceki programda da su böreği ve muhallebiyi nasıl yediğini anlattığını unutmadık. Yine de ‘Dikkat’ demekle yetiniyoruz. Çünkü pazartesi akşamı talipleri dörde katlanacak!

Kaynak: http://www.aksam.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir